Neohodnoceno

Medaile Einnahme von Paris 14 Juni 1940 - vzpomínka na dobytí Paříže

Skladem (3 ks)
Kód: G515
219 Kč
Kategorie: Třetí říše
Doprava
Doprava
zdarma pro větší objednávky
Top kvalita
Top kvalita
Vybíráme pro vás ty nejkvalitnější repliky

 

Historická medaile "Dobytní Paříže 14. června 1940": Památka na dobytí Paříže nacistickým Německem během druhé světové války. Tato medaile, vydaná k připomenutí události, kdy Luftwaffe, německé letectvo, létalo nad Eiffelovou věží a následně dobylo Paříž dne 14. června 1940, je zhotovena z kovu. Na přední straně medaile je vyrytý reliéf s obrázkem letících letadel Luftwaffe nad Eiffelovou věží, a okolo je nápis "EINNAHME VON PARIS 14 JUNI 1940" (Dobytní Paříže 14. června 1940). Na zadní straně medaile je vyobrazen tank a svastika, a nápis "ZUR ERINNERUNG AN DEN FELDZUG IN FRANKREICH" (K připomínkě tažení ve Francii).

poštovné se platí vždy jedno.

Neváhejte se na cokoliv zeptat! Jedná se o nově dělaný kousek

"Nabídka mých předmětů je určena výhradně jen pro sběratelské účely. Tímto prohlašuji, že nejsem členem žádného hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka nebo takového, které hlásá národnostní, rasovou či třídní zášť vůči jiné skupině osob, ani taková hnutí nepodporuji.“

*Prodej předmětů, které vyobrazují, zachycují nebo jinak znázorňují symboly, zejména loga, vlajky, odznaky, uniformy a jejich části, hesla, výroky, prohlášení, slogany a formy pozdravů,představitele nebo projevy představitelů hnutí uvedeného v § 403 odst. 1 trestního zákoníku č. 40/2009 SbTento prodej je pouze za účelem: vzdělávání, výzkumu, umění, podávání zpráv o aktuálních nebo historických událostech nebo k obdobným účelům.“ Kupující nákupem stvrzuje, že výrobky pořizuje pouze k výše uvedeným účelům. V žádném případě nejsou předměty prodávány pro propagaci čehokoliv.