Neohodnoceno

Kolekcionářská novoražba medaile s historickým odkazem na Leukershausen

Skladem (1 ks)
Kód: G445
219 Kč
Kategorie: Třetí říše
Doprava
Doprava
zdarma pro větší objednávky
Top kvalita
Top kvalita
Vybíráme pro vás ty nejkvalitnější repliky


Medaile s vyobrazením dvou mužských profilů na averzu představuje kontroverzní osobnosti evropské historie. Přestože není vhodné tyto postavy glorifikovat, je důležité uznat a připomenout jejich roli v historickém kontextu, zejména s ohledem na jejich vliv na průběh druhé světové války. Je třeba zdůraznit, že takové předměty by měly být využívány výhradně pro edukativní a studijní účely, nikoli k oslavě minulosti. Tato novoražba slouží jako nástroj pro pochopení historie, nikoliv jako prostředek k jejímu ospravedlňování.

Na reversu medaile je uveden nápis „Leukershausen 14.7.35“, což může odkazovat na konkrétní historickou událost nebo místo spojené s datem v roce 1935. Okolo nápisu je věnec, který obvykle symbolizuje vítězství nebo památku, avšak v tomto případě je jeho význam zkreslený přítomností svastiky, symbolu, který je v širokém povědomí spojen s nacistickou ideologií a zločiny spáchanými během jejího panování.

Neváhejte se na cokoliv zeptat! Jedná se o nově dělaný kousek. replika

"Nabídka mých předmětů je určena výhradně jen pro sběratelské účely. Tímto prohlašuji, že nejsem členem žádného hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka nebo takového, které hlásá národnostní, rasovou či třídní zášť vůči jiné skupině osob, ani taková hnutí nepodporuji.“

*Prodej předmětů, které vyobrazují, zachycují nebo jinak znázorňují symboly, zejména loga, vlajky, odznaky, uniformy a jejich části, hesla, výroky, prohlášení, slogany a formy pozdravů,představitele nebo projevy představitelů hnutí uvedeného v § 403 odst. 1 trestního zákoníku č. 40/2009 SbTento prodej je pouze za účelem: vzdělávání, výzkumu, umění, podávání zpráv o aktuálních nebo historických událostech nebo k obdobným účelům.“ Kupující nákupem stvrzuje, že výrobky pořizuje pouze k výše uvedeným účelům. V žádném případě nejsou předměty prodávány pro propagaci čehokoliv.