Neohodnoceno

Medaile Hrdinského Vstupu do Mytického Sídla Bohů - Walhalla

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: GERMAN267
219 Kč
Kategorie: Třetí říše
Položka byla vyprodána…
Doprava
Doprava
zdarma pro větší objednávky
Top kvalita
Top kvalita
Vybíráme pro vás ty nejkvalitnější repliky

 

"Grosser Feldherr ziehe ein in Walhalla" medaile představuje významný historický artefakt, který zachycuje moment vstupu vojevůdce do mytologického sídla bohů. Na přední straně medaile je vyryt portrét významného vojenského vůdce, jehož jméno není přesně určeno, a nápis "Grosser Feldherr ziehe ein in Walhalla" (Velký vojevůdce vstupuje do Valhaly). Na zadní straně medaile je vyobrazeno Valhalla, mytické sídlo bohů, kam se dle severské mytologie dostávají hrdinové, kteří padli v boji. Tato medaile je symbolem nejen hrdinství a vojenské moci, ale také kulturního odkazu a historického dědictví.

replika 

"Nabídka mých předmětů je určena výhradně jen pro sběratelské účely. Tímto prohlašuji, že nejsem členem žádného hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka nebo takového, které hlásá národnostní, rasovou či třídní zášť vůči jiné skupině osob, ani taková hnutí nepodporuji.“

*Prodej předmětů, které vyobrazují, zachycují nebo jinak znázorňují symboly, zejména loga, vlajky, odznaky, uniformy a jejich části, hesla, výroky, prohlášení, slogany a formy pozdravů,představitele nebo projevy představitelů hnutí uvedeného v § 403 odst. 1 trestního zákoníku č. 40/2009 SbTento prodej je pouze za účelem: vzdělávání, výzkumu, umění, podávání zpráv o aktuálních nebo historických událostech nebo k obdobným účelům.“ Kupující nákupem stvrzuje, že výrobky pořizuje pouze k výše uvedeným účelům. V žádném případě nejsou předměty prodávány pro propagaci čehokoliv.

Neváhejte se na cokoliv zeptat!