Neohodnoceno

Medaile Hrdinům prvního letu z východu na západ

Skladem (>5 ks)
Kód: 2703
200 Kč
Kategorie: Německo
Doprava
Doprava
zdarma pro větší objednávky
Top kvalita
Top kvalita
Vybíráme pro vás ty nejkvalitnější repliky

První let z východu na západ byl podniknut mezi městy Dessau, Baldonnel, Greenly Island a New York. Tento let je zlomovým momentem v meziválečném období, kdy se průkopníci letectví snažili překonávat stále delší vzdálenosti a propojovat kontinenty. Medaile zobrazuje letadlo nad vlnami, což symbolizuje nebezpečí a odvahu spojenou s takovýmto podnikem. Tento let může představovat hrdinství a odhodlání pilotů, kteří se zasloužili o pokrok v oblasti mezinárodního letectví.

Významné postavy na druhé straně medaile zastupovají klíčové osobnosti spojené s letectvím nebo s událostí, kterou medaile připomíná. Mohli by to být konstruktéři, průkopníci letectví nebo státníci, kteří tento podnik podporovali. Zdá se, že na medaili jsou zobrazeny postavy v historických vojenských nebo leteckých uniformách, což naznačuje, že tyto postavy mohly mít vliv nebo přímý podíl na úspěchu letu.

"Nabídka mých předmětů je určena výhradně jen pro sběratelské účely. Tímto prohlašuji, že nejsem členem žádného hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka nebo takového, které hlásá národnostní, rasovou či třídní zášť vůči jiné skupině osob, ani taková hnutí nepodporuji.“

Neváhejte se na cokoliv zeptat! Replika