Neohodnoceno

Medaile pro technické odborníky Luftwaffe za mimořádné výkony

Toto vyznamenání bylo udíleno na základě rozhodnutí velení Luftwaffe a bylo jednou z řady vyznamenání udílených za službu v nacistickém Německu. Medaile za vynikající výkony ve technické službě letectva je dnes sběratelským objektem a připomínkou historie druhé světové války.

Skladem (2 ks)
Kód: G451
219 Kč
Kategorie: Třetí říše
Doprava
Doprava
zdarma pro větší objednávky
Top kvalita
Top kvalita
Vybíráme pro vás ty nejkvalitnější repliky

Medaile za vynikající výkony ve technické službě letectva (Medaille für ausgezeichnete Leistungen im technischen Dienst der Luftwaffe) byla vyznamenáním udíleným nacistickým Německem za zvláštní technické úspěchy ve službách Luftwaffe, tedy německého letectva, během druhé světové války. Toto vyznamenání bylo založeno v roce 1940 a bylo udíleno za vynikající výkony v různých oblastech technického zázemí letectva, včetně oprav, údržby a výroby letadel, motorů, avioniky a dalšího letadlového vybavení.

Medaile měla podobu bronzového kruhu s průměrem 40 mm. Na přední straně byl portrét Adolfa Hitlera s nápisem "Der Oberbefehlshaber der Luftwaffe" (Vrchní velitel letectva) a na rubové straně byl letící orol s nápisem "Für hervorragende Leistungen im technischen Dienst der Luftwaffe" (Za vynikající výkony ve technické službě letectva).

Neváhejte se na cokoliv zeptat! Jedná se o nově dělaný kousek.

Prodej předmětů, které vyobrazují, zachycují nebo jinak znázorňují symboly, zejména loga, vlajky, odznaky, uniformy a jejich části, hesla, výroky, prohlášení, slogany a formy pozdravů,představitele nebo projevy představitelů hnutí uvedeného v § 403 odst. 1 trestního zákoníku č. 40/2009 Sb. Tento prodej je pouze za účelem: vzdělávání, výzkumu, umění, podávání zpráv o aktuálních nebo historických událostech nebo k obdobným účelům.“ Kupující nákupem stvrzuje, že výrobky pořizuje pouze k výše uvedeným účelům. V žádném případě nejsou předměty prodávány pro propagaci čehokoliv.