Neohodnoceno

Medaile s Trumpem, prezident 2019 a druhým dodatkem ústavy USA

Skladem (3 ks)
Kód: 839
200 Kč
Kategorie: USA
Doprava
Doprava
zdarma pro větší objednávky
Top kvalita
Top kvalita
Vybíráme pro vás ty nejkvalitnější repliky

Medaile a mince se od nepaměti používají k prezentaci politických postojů a osobností, zvláště významných veřejných figurek. Na první straně medaile je profil osobnosti s nápisem "FREEDOM", "IN GOD WE TRUST" a rok 2019, což naznačuje spojení s americkými hodnotami svobody a důvěry v boží prozřetelnost. Tyto fráze a zobrazení profilu osobnosti na minci odkazují na hluboce zakořeněnou tradici, která sahá až do dob starověkých říší, kde byly mince často používány jako prostředek šíření obrazu a autority panovníka.

Druhá strana medaile zobrazuje automatickou zbraň a odkazuje na Druhý dodatek Ústavy Spojených států amerických, jenž je často předmětem politických debat. Nápis "THE 2ND AMENDMENT WILL NEVER BE REPEALED" je silným prohlášením, které podtrhuje neochvějné postavení tohoto dodatku v americké společnosti a právním řádu. Jméno Donald J. Trump pak odkazuje na 45. prezidenta USA, který byl známý svou podporou práva nosit zbraně.

Tento artefakt může být vnímán jako politická propaganda nebo sběratelský předmět, v závislosti na politických názorech a historickém kontextu. Jeho vznik v roce 2019 může být spojen s určitými politickými událostmi nebo kampaňmi. V každém případě je tato medaile příkladem, jak se numismatika a politika prolínají a jak mohou být mince a medaile použity ke komunikaci specifických politických a sociálních poselství.

Neváhejte se na cokoliv zeptat! Jedná se o nově dělaný kousek. pozl.

*Prodej předmětů, které vyobrazují, zachycují nebo jinak znázorňují symboly, zejména loga, vlajky, odznaky, uniformy a jejich části, hesla, výroky, prohlášení, slogany a formy pozdravů,představitele nebo projevy představitelů hnutí uvedeného v § 403 odst. 1 trestního zákoníku č. 40/2009 SbTento prodej je pouze za účelem: vzdělávání, výzkumu, umění, podávání zpráv o aktuálních nebo historických událostech nebo k obdobným účelům.“ Kupující nákupem stvrzuje, že výrobky pořizuje pouze k výše uvedeným účelům. V žádném případě nejsou předměty prodávány pro propagaci čehokoliv.