Neohodnoceno

Medaile SSSR Za vítězství nad Japonskem

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: PCGS19
200 Kč
Kategorie: SSSR
Položka byla vyprodána…
Doprava
Doprava
zdarma pro větší objednávky
Top kvalita
Top kvalita
Vybíráme pro vás ty nejkvalitnější repliky

 

Uchovávejte živou historii s touto pozoruhodnou medailí "Za vítězství nad Japonskem" z období SSSR. Tento významný předmět byl vytvořen jako oslava vítězství SSSR nad Japonskem v roce 1945 a představuje klíčový bod ve světové historii. Medaile byla udělena všem, kteří se aktivně podíleli na bojích, ať už jako vojáci nebo jako pracovníci v zázemí. Tento konkrétní kus je vyroben z kvalitního kovu a zdobí ho portrét Stalina a další symboly, které připomínají tuto historickou událost.

Tato medaile není jen připomínkou vítězství, ale také symbol úcty k těm, kteří se podíleli na dosažení tohoto mílového kroku. S její pomocí si můžeme připomenout, jak těžké to bylo období a jak významný byl její přínos k udržení míru. Tento sběratelský kus je jedinečnou příležitostí pro ty, kdo mají zájem o historii a chtějí si připomenout klíčový moment ve světové historii. - replika

"Nabídkamých předmětů je určena výhradně jen pro sběratelské účely. Tímto prohlašuji, že nejsem členem žádného hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka nebo takového, které hlásá národnostní, rasovou či třídní zášť vůči jiné skupině osob, ani taková hnutí nepodporuji.

*Prodej předmětů, které vyobrazují, zachycují nebo jinak znázorňují symboly, zejména loga, vlajky, odznaky, uniformy a jejich části, hesla, výroky, prohlášení, slogany a formy pozdravů,představitele nebo projevy představitelů hnutí uvedeného v § 403 odst. 1 trestního zákoníku č. 40/2009 SbTento prodej je pouze za účelem: vzdělávání, výzkumu, umění, podávání zpráv o aktuálních nebo historických událostech nebo k obdobným účelům.“ Kupující nákupem stvrzuje, že výrobky pořizuje pouze k výše uvedeným účelům. V žádném případě nejsou předměty prodávány pro propagaci čehokoliv.