Neohodnoceno

Medaile SSSR Za vítězství nad Japonskem

Skladem (1 ks)
Kód: PCGS19
200 Kč
Doprava
Doprava
zdarma pro větší objednávky
Top kvalita
Top kvalita
Vybíráme pro vás ty nejkvalitnější repliky

aukce od korunky, dejte si mě do oblíbených a mrkněte i na moje ostatní aukce!:-) Jedná se o nádhernou repliku

 

Uchovávejte živou historii s touto pozoruhodnou medailí "Za vítězství nad Japonskem" z období SSSR. Tento významný předmět byl vytvořen jako oslava vítězství SSSR nad Japonskem v roce 1945 a představuje klíčový bod ve světové historii. Medaile byla udělena všem, kteří se aktivně podíleli na bojích, ať už jako vojáci nebo jako pracovníci v zázemí. Tento konkrétní kus je vyroben z kvalitního kovu a zdobí ho portrét Stalina a další symboly, které připomínají tuto historickou událost.

 

Tato medaile není jen připomínkou vítězství, ale také symbol úcty k těm, kteří se podíleli na dosažení tohoto mílového kroku. S její pomocí si můžeme připomenout, jak těžké to bylo období a jak významný byl její přínos k udržení míru. Tento sběratelský kus je jedinečnou příležitostí pro ty, kdo mají zájem o historii a chtějí si připomenout klíčový moment ve světové historii.

 

"Nabídkamých předmětů je určena výhradně jen pro sběratelské účely. Tímto prohlašuji, že nejsem členem žádného hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka nebo takového, které hlásá národnostní, rasovou či třídní zášť vůči jiné skupině osob, ani taková hnutí nepodporuji.