Neohodnoceno

Medaile statečnosti - Tobruk Libye 1942, okamžik 2. světové války

Tato vzácná medaile je pozoruhodným artefaktem, který představuje významnou kapitolu druhé světové války, a to boje v severoafrickém regionu Tobruk v Libyi v roce 1942. Medaile je pojmenována po místech, která byla svědky nekompromisního střetu mezi spojeneckými a osijskými silami.

Skladem (>5 ks)
Kód: G543
219 Kč
Kategorie: Třetí říše
Doprava
Doprava
zdarma pro větší objednávky
Top kvalita
Top kvalita
Vybíráme pro vás ty nejkvalitnější repliky

Medaile "Afrika Tobruk Libyen 1942 - P.P. Steiner, 2. Weltkrieg 1939-1945"

Jednou z klíčových postav, která je spojena s touto medailí, je P.P. Steiner, symbol statečnosti a vůdcovství ve válečném konfliktu. Jeho jméno je vryto do povrchu medaile jako připomínka jeho účasti a přínosu ve válce.

Medaile nese vzpomínku na dramatické události, které se odehrály během obléhání Tobruku v Libyi, kde se spojenecké síly bránily proti náporu osijských vojsk. Je to pocta odvaze, vytrvalosti a hrdinství vojáků, kteří se podíleli na této důležité bitvě.

Na medaili je také vyrýván text "2. Weltkrieg 1939-1945" (Druhá světová válka 1939-1945), který symbolizuje celkový kontext a rozsah konfliktu, ve kterém se boje v Tobruku odehrály. Tato medaile je také vyjádřením uznání a úcty všem vojákům, kteří se podíleli na druhé světové válce.

Design medaile je pečlivě zpracován, aby představil jak estetickou hodnotu, tak i historický význam spojený s tímto kritickým momentem války. Je to nejen vzácný a sběratelský kousek, ale také připomínka statečnosti, obětavosti a rozhodnosti vojáků, kteří se účastnili druhé světové války.

Pokud hledáte unikátní a historicky významný předmět pro svou sbírku, medaile "Afrika Tobruk Libyen 1942 - P.P. Steiner, 2. Weltkrieg 1939-1945" je neocenitelným doplňkem. Tato medaile nese nejen historickou hodnotu, ale také příběh odvahy, statečnosti a nezlomného ducha vojáků za doby druhé světové války.

Jedná se o nádhernou REPLIKU! - nekupujte tento kus jako orig.

Prodej předmětů, které vyobrazují, zachycují nebo jinak znázorňují symboly, zejména loga, vlajky, odznaky, uniformy a jejich části, hesla, výroky, prohlášení, slogany a formy pozdravů,představitele nebo projevy představitelů hnutí uvedeného v § 403 odst. 1 trestního zákoníku č. 40/2009 Sb. Tento prodej je pouze za účelem: vzdělávání, výzkumu, umění, podávání zpráv o aktuálních nebo historických událostech nebo k obdobným účelům.“ Kupující nákupem stvrzuje, že výrobky pořizuje pouze k výše uvedeným účelům. V žádném případě nejsou předměty prodávány pro propagaci čehokoliv.