Neohodnoceno

Průmyslové Uznání: Medaile za Věrnou Službu v Mnichově a Horním Bavorsku

Skladem (>5 ks)
Kód: 962
200 Kč
Kategorie: Německo
Doprava
Doprava
zdarma pro větší objednávky
Top kvalita
Top kvalita
Vybíráme pro vás ty nejkvalitnější repliky

Medaile a vyznamenání udělovaná průmyslovými a obchodními komorami jsou uznáním profesionálního přínosu a pracovního nasazení. Na jedné straně této medaile je nápis "INDUSTRIE UND HANDELSKAMMER FÜR MÜNCHEN UND OBERBAYERN", což znamená "Průmyslová a obchodní komora pro Mnichov a Horní Bavorsko". Tato instituce je zodpovědná za podporu obchodních a průmyslových zájmů v daném regionu.

Na druhé straně je symbolický design s bavorským znakem a číslem "25", což naznačuje výročí, spolu s vavřínovým věncem, symbolizujícím úspěch a uznání. Nápis "FÜR LANGJÄHRIGE TREUE MITARBEIT" lze přeložit jako "za dlouholetou věrnou práci", což ukazuje, že tato medaile byla pravděpodobně udělena jako ocenění za dlouhodobou službu nebo loajalitu k firmě či organizaci.

V kontextu historie je tato medaile důležitým připomenutím toho, jak byly pracovní zásluhy a loajalita oceněny v minulosti, a poskytuje přehled o tom, jak byly tyto hodnoty vyzdvihovány v rámci průmyslových a obchodních komunit. Je to také příklad toho, jak instituce uznávají a oslavují významné milníky ve vztahu k jejich zaměstnancům nebo členům.

poštovné se platí vždy jedno. Od 2tis. doprava zdarma, jedná se o nově dělaný kousek

"Nabídka mých předmětů je určena výhradně jen pro sběratelské účely. Tímto prohlašuji, že nejsem členem žádného hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka nebo takového, které hlásá národnostní, rasovou či třídní zášť vůči jiné skupině osob, ani taková hnutí nepodporuji.“

*Prodej předmětů, které vyobrazují, zachycují nebo jinak znázorňují symboly, zejména loga, vlajky, odznaky, uniformy a jejich části, hesla, výroky, prohlášení, slogany a formy pozdravů,představitele nebo projevy představitelů hnutí uvedeného v § 403 odst. 1 trestního zákoníku č. 40/2009 SbTento prodej je pouze za účelem: vzdělávání, výzkumu, umění, podávání zpráv o aktuálních nebo historických událostech nebo k obdobným účelům.“ Kupující nákupem stvrzuje, že výrobky pořizuje pouze k výše uvedeným účelům. V žádném případě nejsou předměty prodávány pro propagaci čehokoliv.

Neváhejte se na cokoliv zeptat!