Neohodnoceno

Mince Ekaterina Veliká 1788 - 5 Kopeck

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: PCGS6
200 Kč
Kategorie: SSSR
Položka byla vyprodána…
Doprava
Doprava
zdarma pro větší objednávky
Top kvalita
Top kvalita
Vybíráme pro vás ty nejkvalitnější repliky

Jedná se o nádhernou repliku

Medaile 1788 RUSSIA 5 Kopecks - Ekaterina II (ТМ), představuje fascinující a velmi ceněný exemplář numismatické historie. Ekaterina II, známá také jako Ekaterina Veliká, byla jednou z nejvlivnějších panovnic v historii Ruska. Její vláda, která trvala od roku 1762 až do její smrti v roce 1796, byla obdobím významné expanze, reform a modernizace, které Rusko proměnily v jednu z vedoucích evropských mocností. Medaile s hodnotou 5 kopějek z roku 1788 je dokonalým svědectvím této epochy - era, která ovlivnila průběh světové historie. 

"Nabídkamých předmětů je určena výhradně jen pro sběratelské účely. Tímto prohlašuji, že nejsem členem žádného hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka nebo takového, které hlásá národnostní, rasovou či třídní zášť vůči jiné skupině osob, ani taková hnutí nepodporuji.

*Prodej předmětů, které vyobrazují, zachycují nebo jinak znázorňují symboly, zejména loga, vlajky, odznaky, uniformy a jejich části, hesla, výroky, prohlášení, slogany a formy pozdravů,představitele nebo projevy představitelů hnutí uvedeného v § 403 odst. 1 trestního zákoníku č. 40/2009 SbTento prodej je pouze za účelem: vzdělávání, výzkumu, umění, podávání zpráv o aktuálních nebo historických událostech nebo k obdobným účelům.“ Kupující nákupem stvrzuje, že výrobky pořizuje pouze k výše uvedeným účelům. V žádném případě nejsou předměty prodávány pro propagaci čehokoliv.