Neohodnoceno

Mince s mystickým SU-122A: Příběh, který nikdy nebyl

Skladem (1 ks)
Kód: TANKS22
250 Kč
Kategorie: Tanky
Doprava
Doprava
zdarma pro větší objednávky
Top kvalita
Top kvalita
Vybíráme pro vás ty nejkvalitnější repliky

Ponořte se do světa mincovní sbírky s touto exkluzivní a vzácnou mincí, na níž je vyobrazen tank SU-122A a nápisem CCCP. Ačkoli tento model tanku nemá hlubokou historii v známých záznamech sovětského vojenství, tato mince vytváří most mezi skutečným a fiktivním. Detailní vyobrazení tanku SU-122A na povrchu mince oslavuje sovětské vojenské umění a inženýrství. Výjimečný design této mince je vytvořen s nejvyšším důrazem na detail a zachycuje veškerou robustnost a sílu, kterou by tento tank mohl mít, kdyby skutečně existoval.

Mince s tankem SU-122A je dokonalým kouskem pro každého sběratele, který má rád příběhy a historii. Představte si vzrušení z vlastnictví kousku, který oslavuje a připomíná období studené války a zároveň vzbuzuje otázky a záhadu. Owning a SU-122A coin je jako mít kousek alternativní historie v ruce. Kromě estetické hodnoty je tato mince také vyrobena z vysoce kvalitního materiálu, což ji činí trvanlivou a odolnou proti opotřebení. Nezmeškejte příležitost vlastnit tento jedinečný a vzácný kousek.

"Nabídkamých předmětů je určena výhradně jen pro sběratelské účely. Tímto prohlašuji, že nejsem členem žádného hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka nebo takového, které hlásá národnostní, rasovou či třídní zášť vůči jiné skupině osob, ani taková hnutí nepodporuji.“