Neohodnoceno

Mince s tankem SU-100 a nápisem CCCP: Oživení studené války

Skladem (1 ks)
Kód: TANKS14
250 Kč
Kategorie: Tanky
Doprava
Doprava
zdarma pro větší objednávky
Top kvalita
Top kvalita
Vybíráme pro vás ty nejkvalitnější repliky

Neváhejte se na cokoliv zeptat! Jedná se o nově dělaný kousek - repliku,

Mince s vyobrazením tanku SU-100 a nápisem CCCP je relikvií doby, kdy se svět formoval pod tlakem studené války. Tank SU-100 byl jedním z významných symbolů vojenské síly Sovětského svazu a hraje klíčovou roli v jeho historii. Tato mince je pečlivě vytvořená reprezentace tohoto legendárního obrněného vozidla, které bylo pojmenováno SU-100.

Vyobrazení SU-100 na minci je mistrovským dílem uměleckého zpracování, kde se každý detail pečlivě dbá. Od jedinečné siluety tanku až po historicky autentický nápis CCCP, tato mince nabízí majitelům možnost držet v rukou kousek světové historie. Je to zároveň poklona všem těm, kteří se podíleli na vývoji a výrobě tanku SU-100.

Tank SU-100, který je vyobrazen na minci s nápisem CCCP, byl klíčovou součástí vojenské historie Sovětského svazu. Jeho vývoj a nasazení během studené války hrálo významnou roli v dynamice a průběhu této doby. Držet v rukou minci s tankem SU-100 znamená držet kousek dějin, které ovlivnily naši současnost.

Pro milovníky historie, vojenství nebo pro ty, kdo chtějí prohloubit své porozumění tomu, jak naše současnost ovlivnila minulost, je tato mince s tankem SU-100 a nápisem CCCP dokonalým sběratelským kusem. Je to jakýsi most do minulosti, který umožňuje cestu zpět do doby, kdy tanky jako SU-100 definovaly vývoj vojenství a geopolitiky.

"Nabídkamých předmětů je určena výhradně jen pro sběratelské účely. Tímto prohlašuji, že nejsem členem žádného hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka nebo takového, které hlásá národnostní, rasovou či třídní zášť vůči jiné skupině osob, ani taková hnutí nepodporuji.“