Neohodnoceno

Řád Kutuzova - Kovová odznaka vojenského vyznamenání Ruské federace

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: PCGS8
200 Kč
Kategorie: Odznaky & Vyznamenání
Položka byla vyprodána…
Doprava
Doprava
zdarma pro větší objednávky
Top kvalita
Top kvalita
Vybíráme pro vás ty nejkvalitnější repliky

aukce od korunky, dejte si mě do oblíbených a mrkněte i na moje ostatní aukce!:-) Jedná se o nádhernou repliku

 

Řád Kutuzova je vojenskou vyznamenání Ruské federace a tato kovová odznaka je nádherným ztvárněním tohoto ocenění. Toto vyznamenání bylo poprvé zavedeno během druhé světové války a je pojmenováno po významném ruském polním maršálovi Michailu Kutuzovovi, který se proslavil během Napoleonských válek. Předmět, který vám nabízíme, je nejen symbolem hrdinství a odvahy, ale také vzácným sběratelským kouskem.

 

Tento kovový odznak Řádu Kutuzova je autentickou replikou vyznamenání udělovaného za mimořádné vojenské zásluhy. Jeho detailní provedení a kvalitní materiály dodávají této odznace jedinečnou autenticitu a vážnost. Tento pin je nejen dokonalým doplňkem pro váš sběratelský kabinet, ale také fascinujícím pohledem do historie vojenských vyznamenání.

 

"Nabídkamých předmětů je určena výhradně jen pro sběratelské účely. Tímto prohlašuji, že nejsem členem žádného hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka nebo takového, které hlásá národnostní, rasovou či třídní zášť vůči jiné skupině osob, ani taková hnutí nepodporuji.