Neohodnoceno

Ruský Řád odvahy - sběratelský kus z první čečenské války

Skladem (1 ks)
Kód: PCGS17
200 Kč
Doprava
Doprava
zdarma pro větší objednávky
Top kvalita
Top kvalita
Vybíráme pro vás ty nejkvalitnější repliky

aukce od korunky, dejte si mě do oblíbených a mrkněte i na moje ostatní aukce!:-) Jedná se o nádhernou repliku

 

Ponořte se do moderní ruské historie s tímto výjimečným Řádem odvahy z první čečenské války. Řád odvahy je vysoké vyznamenání Ruské federace udělované za hrdinství a statečnost v nebezpečí. Tato konkrétní medaile je vzácná a je spjata s událostmi první čečenské války, konfliktu, který ovlivnil historii Ruska a Čečenska na konci 20. století. Vyrobena z prvotřídního kovu, tento kus je nejen symbol hrdinství, ale také připomínkou dramatických událostí, které ovlivnily současný svět.

 

Na řádu je umístěna císařská koruna a červený kříž, symboly odvahy a statečnosti. Tento Řád odvahy je nejen připomínkou historie, ale také inspirací pro budoucí generace. Je to unikátní příležitost pro sběratele a nadšence pro historii, aby se ponořili do doby, která ovlivnila současný stav světa.

 

"Nabídkamých předmětů je určena výhradně jen pro sběratelské účely. Tímto prohlašuji, že nejsem členem žádného hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka nebo takového, které hlásá národnostní, rasovou či třídní zášť vůči jiné skupině osob, ani taková hnutí nepodporuji.