Neohodnoceno

Sovětská medaile za rozvoj ropného a plynárenského průmyslu v Sibiři

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: PCGS9
200 Kč
Kategorie: Odznaky & Vyznamenání
Položka byla vyprodána…
Doprava
Doprava
zdarma pro větší objednávky
Top kvalita
Top kvalita
Vybíráme pro vás ty nejkvalitnější repliky

aukce od korunky, dejte si mě do oblíbených a mrkněte i na moje ostatní aukce!:-) Jedná se o nádhernou repliku

 

Sovětská ruská medaile za rozvoj ropného a plynárenského průmyslu v Západní Sibiři je skutečný poklad pro všechny sběratele historických a průmyslových odznaků. Toto vyznamenání bylo uděleno těm, kteří se významně podíleli na rozvoji klíčových průmyslových sektorů během sovětské éry. Jedná se o unikátní kus historie, který slouží jako památka na neúnavnou práci a odhodlání těch, kdo přispěli k rozkvětu Západní Sibiře.

 

Tato medaile je průmyslovým uměleckým dílem. Na přední straně medaile je vyobrazena industriální krajina s ropnými věžemi, zatímco na zadní straně je oficiální znak Sovětského svazu. Kvalitní provedení a pečlivé detaily dodávají této medaili autentický vzhled a umožňují nám nahlédnout do průmyslové historie sovětské éry.

 

"Nabídkamých předmětů je určena výhradně jen pro sběratelské účely. Tímto prohlašuji, že nejsem členem žádného hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka nebo takového, které hlásá národnostní, rasovou či třídní zášť vůči jiné skupině osob, ani taková hnutí nepodporuji.