Neohodnoceno

Sovětská medaile Za záchranu tonoucích - hrdinská památka z doby SSSR

Skladem (1 ks)
Kód: PCGS16
200 Kč
Doprava
Doprava
zdarma pro větší objednávky
Top kvalita
Top kvalita
Vybíráme pro vás ty nejkvalitnější repliky

aukce od korunky, dejte si mě do oblíbených a mrkněte i na moje ostatní aukce!:-) Jedná se o nádhernou repliku

 

Oceňte hrdinství a statečnost s touto raritou z doby SSSR - medailí "Za záchranu tonoucích". Tato medaile byla zřízena za účelem ocenění těch, kteří riskovali svůj život, aby zachránili ostatní od utonutí. Je to symbol sebeobětování a odvahy, který odkazuje na dobu sovětské historie. Medaile je vyrobena z kvalitního kovu, její design je jedinečný a důmyslný. Vytváří dokonalou rovnováhu mezi estetikou a symbolismem, který odráží zásluhy a uznání, které přináší.

 

Na jedné straně medaile je umístěn ruský nápis "За спасение утопающих", což znamená "Za záchranu tonoucích". Medaile má také červený a modrý pruh, což symbolizuje statečnost a odvahu, které jsou potřebné k záchraně životů na vodě. Tento kus je nejen fascinující pro historiky a sběratele, ale také inspiruje každého, kdo se setká s jeho příběhem. Udělejte tento kus součástí své sbírky a uchovejte si kus historie.

 

"Nabídkamých předmětů je určena výhradně jen pro sběratelské účely. Tímto prohlašuji, že nejsem členem žádného hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka nebo takového, které hlásá národnostní, rasovou či třídní zášť vůči jiné skupině osob, ani taková hnutí nepodporuji.