Neohodnoceno

Ukrajinský Řád Symona Petliury - Symbol nezávislosti, C.1945

Skladem (3 ks)
Kód: PCGS7
200 Kč
Doprava
Doprava
zdarma pro větší objednávky
Top kvalita
Top kvalita
Vybíráme pro vás ty nejkvalitnější repliky

aukce od korunky, dejte si mě do oblíbených a mrkněte i na moje ostatní aukce!:-) Jedná se o nádhernou repliku

 

Ukraine, Republic. An Order Of Symon Petliura, C.1945 - tento klenot je absolutním mistrovským dílem, které odráží jednu z nejdůležitějších etap ukrajinské historie. Symon Petliura je považován za jednu z klíčových postav ukrajinské historie a politiky. Jako hlava Ukrajinské lidové republiky ve 20. letech 20. století bojoval za suverenitu a nezávislost Ukrajiny na Ruské říši. Jeho odhodlání a zápal pro věc ukrajinské svobody se odráží v detailu a kráse tohoto řádu.

 

Tento řád, datovaný cca 1945, symbolizuje národní pýchu a ukrajinské dědictví. Jeho dokonalé zpracování a jedinečný design jsou poctou Petliurově odvaze a odhodlání. Řád je vyroben z kvalitních materiálů a jeho detailní rytiny představují uměleckou preciznost a historickou autenticitu. Toto je skutečně výjimečný kousek, který by měl být součástí sbírky každého, kdo oceňuje ukrajinskou historii a kulturu.

 

"Nabídkamých předmětů je určena výhradně jen pro sběratelské účely. Tímto prohlašuji, že nejsem členem žádného hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka nebo takového, které hlásá národnostní, rasovou či třídní zášť vůči jiné skupině osob, ani taková hnutí nepodporuji.