Neohodnoceno

Vzdělávací Replika: Medaile s Vojenskými Emblematy P. P. Steiner

Skladem (>5 ks)
Kód: G539
250 Kč
Kategorie: Německo
Doprava
Doprava
zdarma pro větší objednávky
Top kvalita
Top kvalita
Vybíráme pro vás ty nejkvalitnější repliky

Tato pamětní medaile je novodobou ražbou, která představuje rozmanité vojenské a národní symboly, pravděpodobně spojené s druhou světovou válkou, jak naznačuje letopočet 1942-1943. Na lícové straně je komplexní sestava emblemů, včetně německého orla, sovětské hvězdy, italské fasces a švýcarského kříže. Tato sestava může symbolizovat různé strany a aspekty konfliktu, který formoval moderní historii.

Rub medaile je dominován velkým německým orlem s vavřínovým věncem, který obklopuje kříž, a nápisem "2. Weltkrieg 1939-1945", což je německy "druhá světová válka". Jako celek medaile odráží komplexnost a mezinárodní povahu války, připomínající události, které vedly k obrovským změnám v geopolitickém uspořádání světa.

Medaile slouží jako vzdělávací nástroj a připomínka jednoho z nejvíce určujících konfliktů 20. století. Jako numismatický artefakt nabízí příležitost pro studium a diskusi o dopadech války na různé národy a kultury.

*Prodej předmětů, které vyobrazují, zachycují nebo jinak znázorňují symboly, zejména loga, vlajky, odznaky, uniformy a jejich části, hesla, výroky, prohlášení, slogany a formy pozdravů,představitele nebo projevy představitelů hnutí uvedeného v § 403 odst. 1 trestního zákoníku č. 40/2009 SbTento prodej je pouze za účelem: vzdělávání, výzkumu, umění, podávání zpráv o aktuálních nebo historických událostech nebo k obdobným účelům.“ Kupující nákupem stvrzuje, že výrobky pořizuje pouze k výše uvedeným účelům. V žádném případě nejsou předměty prodávány pro propagaci čehokoliv