Neohodnoceno

Ärmelschild Kuban - Odkaz druhé světové války

The Kuban Shield (Německy: Ärmelschild Kuban) je fascinujícím kouskem vojenské historie, vytvořeným jako pocta německým silám, které bojovaly v oblasti Kubán v období 1943.

Skladem (3 ks)
Kód: L54
500 Kč
Doprava
Doprava
zdarma pro větší objednávky
Top kvalita
Top kvalita
Vybíráme pro vás ty nejkvalitnější repliky

Neváhejte se na cokoliv zeptat! Jedná se o nově dělaný kousek. 

The Kuban Shield (Německy: Ärmelschild Kuban) je fascinujícím kouskem vojenské historie, vytvořeným jako pocta německým silám, které bojovaly v oblasti Kubán v období 1943. Tento štít byl jedním z několika vyznamenání zavedených během druhé světové války, které byly určeny pro nositeli na pravém rukávu uniformy. Historie a odkaz tohoto vyznamenání poskytují unikátní vhled do vojenských a politických událostí, které se odehrály během této doby. 

Prodej předmětů, které vyobrazují, zachycují nebo jinak znázorňují symboly, zejména loga, vlajky, odznaky, uniformy a jejich části, hesla, výroky, prohlášení, slogany a formy pozdravů,představitele nebo projevy představitelů hnutí uvedeného v § 403 odst. 1 trestního zákoníku č. 40/2009 Sb. Tento prodej je pouze za účelem: vzdělávání, výzkumu, umění, podávání zpráv o aktuálních nebo historických událostech nebo k obdobným účelům.“ Kupující nákupem stvrzuje, že výrobky pořizuje pouze k výše uvedeným účelům. V žádném případě nejsou předměty prodávány pro propagaci čehokoliv.