Neohodnoceno

Odznak Strany D.V.G. Westmark: Symbol Lothringenu

Skladem (1 ks)
Kód: M159
500 Kč
Doprava
Doprava
zdarma pro větší objednávky
Top kvalita
Top kvalita
Vybíráme pro vás ty nejkvalitnější repliky

 

Představujeme vám jedinečný odznak člena strany D.V.G. Westmark (Lothr). Tento odznak, který sloužil jako symbol příslušnosti k této historicky významné straně, je skvělým svědkem doby a politických událostí v oblasti Westmark, známé také jako Lothringen. Každý detail tohoto odznaku byl pečlivě navržen a zpracován, aby reprezentoval hrdost a sounáležitost jeho nositele se stranou a regionem. Pro sběratele historických památek je tento odznak cenným a vzácným přidáním do jejich sbírky, odrážejícím komplexní historii a kulturní dědictví oblasti Westmark.

Westmark, známá také jako Lothringen či Lotrinsko, je oblast s bohatou a složitou historií, která se nachází na pomezí dnešního Německa a Francie. Během staletí byla tato oblast svědkem mnoha změn suverenity mezi těmito dvěma mocnostmi, což vedlo k vytvoření unikátní směsi kultur, tradic a jazyků. Mnoho historických událostí, jako jsou války, smlouvy a politické změny, ovlivnily identitu a charakter Lotrinska. Tato oblast byla často na středním bodu evropského dění, a ať už byla součástí Svaté říše římské, Francie či Německé říše, její dědictví a význam zůstávají nesporné. Odznak strany D.V.G. Westmark je tak nejen symbolem politické příslušnosti, ale také hlubokého kulturního a historického dědictví tohoto fascinujícího regionu.

Neváhejte se na cokoliv zeptat! Jedná se o nově dělaný kousek.

"Nabídka mých předmětů je určena výhradně jen pro sběratelské účely. Tímto prohlašuji, že nejsem členem žádného hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka nebo takového, které hlásá národnostní, rasovou či třídní zášť vůči jiné skupině osob, ani taková hnutí nepodporuji.“

*Prodej předmětů, které vyobrazují, zachycují nebo jinak znázorňují symboly, zejména loga, vlajky, odznaky, uniformy a jejich části, hesla, výroky, prohlášení, slogany a formy pozdravů,představitele nebo projevy představitelů hnutí uvedeného v § 403 odst. 1 trestního zákoníku č. 40/2009 SbTento prodej je pouze za účelem: vzdělávání, výzkumu, umění, podávání zpráv o aktuálních nebo historických událostech nebo k obdobným účelům.“ Kupující nákupem stvrzuje, že výrobky pořizuje pouze k výše uvedeným účelům. V žádném případě nejsou předměty prodávány pro propagaci čehokoliv.