Neohodnoceno

Götz-Medaille 1938: Pocta Německé Kultuře a Historii

Skladem (3 ks)
Kód: G269
219 Kč
Kategorie: Německo
Doprava
Doprava
zdarma pro větší objednávky
Top kvalita
Top kvalita
Vybíráme pro vás ty nejkvalitnější repliky

Jedná se o nově dělaný kousek - repliku

Tato Deutschland Götz-Medaille 1938 Das heilige Deutsche Reich Götz-Medaille je nejen vzácným kouskem historie, ale i mistrovským dílem řemesla. Vyrobená k oslavě německé kultury a dědictví, tato medaile je symbolem národní hrdosti a jednoty. Díky svému vysoce detailnímu zpracování a unikátnímu designu, který zahrnuje historické a kulturní motivy, je to vyhledávaná sběratelská položka. Připomeňte si období, které formovalo německé dějiny, a vložte tento poklad do své sbírky.

"Nabídka mých předmětů je určena výhradně jen pro sběratelské účely. Tímto prohlašuji, že nejsem členem žádného hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka nebo takového, které hlásá národnostní, rasovou či třídní zášť vůči jiné skupině osob, ani taková hnutí nepodporuji.“

Neváhejte se na cokoliv zeptat!

*Prodej předmětů, které vyobrazují, zachycují nebo jinak znázorňují symboly, zejména loga, vlajky, odznaky, uniformy a jejich části, hesla, výroky, prohlášení, slogany a formy pozdravů,představitele nebo projevy představitelů hnutí uvedeného v § 403 odst. 1 trestního zákoníku č. 40/2009 SbTento prodej je pouze za účelem: vzdělávání, výzkumu, umění, podávání zpráv o aktuálních nebo historických událostech nebo k obdobným účelům.“ Kupující nákupem stvrzuje, že výrobky pořizuje pouze k výše uvedeným účelům. V žádném případě nejsou předměty prodávány pro propagaci čehokoliv.