Neohodnoceno

Medaile ze Slitiny Niklu s Iluminátem: Historie a Symbolika v Jednom

Skladem (2 ks)
Kód: CO21
200 Kč
Kategorie: Mince & Medaile
Doprava
Doprava
zdarma pro větší objednávky
Top kvalita
Top kvalita
Vybíráme pro vás ty nejkvalitnější repliky

Představuji Vám fascinující medaili s vyobrazením klečícího Ilumináta - mimořádný kousek pro všechny vášnivé sběratele, milovníky unikátních designů nebo ty, kteří se zajímají o symboliku a historii.

Na přední straně této nápadné medaile najdete detailně zpracované vyobrazení klečícího Ilumináta. Tato kompozice přitahuje pozornost diváka a naznačuje tajemné a poutavé dějiny spojené s tímto tajným spolkem. 

Medaile je vyrobena z kvalitní slitiny niklu, což jí dodává jak trvanlivost, tak lesklý vzhled. Slitina niklu je známá svou pevností a odolností vůči korozi, což zaručuje, že tato medaile si zachová svůj půvab po mnoho let.

Na druhé straně naleznete nápis "E Pluribus Unum", orla a text "One Dollar". Tyto ikonické prvky spojují tuto medaili přímo s americkou historií a jejími základními principy, což přidává na její symbolické hodnotě.

Tato medaile slouží jako fascinující konverzační kousek, který do každé sbírky vnáší prvek záhady a historie. Její design je plný symboliky a odkazuje na některé z nejvlivnějších narativů západní kultury.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost vlastnit artefakt, který nejen představuje tajemného Ilumináta, ale také zachycuje základní americké symboly. Je to také perfektní dárek pro numismatiky, milovníky historie nebo milovníky unikátních a symbolicky bohatých designů.