Neohodnoceno

Mince s tankem OBJECT 730: Historie v dlani

Skladem (2 ks)
Kód: TANKS17
250 Kč
Kategorie: Tanky
Doprava
Doprava
zdarma pro větší objednávky
Top kvalita
Top kvalita
Vybíráme pro vás ty nejkvalitnější repliky

Mince s vyobrazením tanku OBJECT 730 a nápisem CCCP je dokonalým doplňkem každé sběratelské kolekce. Tank OBJECT 730, známější jako IS-5, je symbolem sovětské vojenské moci a technologické převahy, jaké svět viděl po skončení druhé světové války. Tyto charakteristiky jsou věrně zachyceny na minci, která vykresluje tank ve své plné síle, připravený k boji a neporazitelný.

Při pohledu na tuto minci nelze než ocenit preciznost a kvalitu zpracování. Je patrné, že tvůrci mince věnovali velkou pozornost detailům, aby tak co nejvěrněji zachytili vzhled a atmosféru, které tento výjimečný tank symbolizuje. Zobrazení tanku OBJECT 730 spolu s nápisem CCCP na této minci představuje klíčové období v vojenské historii 20. století, kdy se tento tank stal významným hráčem na bojišti.

Mít minci s tankem OBJECT 730 a nápisem CCCP je jako držet kousek unikátní historie v ruce. Připomíná moc Sovětského svazu a jeho přínos k válečnému úsilí. Tato mince není jen sběratelským předmětem, je symbolem odolnosti a moci - stejných vlastností, které z tanku OBJECT 730 učinily významný prvek během válečného konfliktu.

Tato mince je cenným klenotem pro sběratele mincí, milovníky historie, veterány a vojenské nadšence. Mince s tankem OBJECT 730 a nápisem CCCP je perfektním dárkem pro každého, kdo má rád historii nebo sběratelské předměty. To je příležitost vlastnit úžasný kousek historie

"Nabídkamých předmětů je určena výhradně jen pro sběratelské účely. Tímto prohlašuji, že nejsem členem žádného hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka nebo takového, které hlásá národnostní, rasovou či třídní zášť vůči jiné skupině osob, ani taková hnutí nepodporuji.“